Про муляжі камер відеоспостереження

Муляжі систем відеоспостереження припускають дешеве рішення для створення видимості об'єкта, що охороняється, і надання почуття захищеності. Такі муляжі, за їх малої ціни, здатні знизити ризики злому та проникнення у приватну власність, або запобігти крадіжкам та пошкодженню майна. Більшість муляжів камер відеоспостереження на даний момент практично не помітні від справжніх камер відеоспостереження та повноцінних охоронних відеосистем.

Муляжі камер відеоспостереження широко та успішно застосовуються як у державній, так і в комерційній сфері. Використовуючи такі муляжі, можна стримувати злочинця від крадіжки товару. Муляжі часто використовують для встановлення у найбільш небезпечних та видимих місцях, таких як входи, коридори та громадські місця.

Європейські країни протягом тривалого часу використовують муляжі камер у комбінації зі справжніми охоронними відеосистемами. Згідно зі статистикою європейських правоохоронних органів, використання муляжів камер спільно з використанням повноцінного відеоспостереження є найефективнішим засобом протистояння злочинності.

Де можна використовувати муляжі камер відеоспостереження:

  • біля входів та виходів в об'єкти,

  • у коридорах та громадських місцях побутових та офісних об'єктів,

  • біля воріт та в'їздів на об'єкт,

  • у кас та місця з великим скупченням людей,

  • у платіжних терміналів та банкоматів.

Монтаж муляжів охоронних камер:

Встановлювати муляжі камер досить просто. Муляж не вимагає електроенергії, тому встановити його можна абсолютно в будь-якому місці. Також бувають муляжі з одним або декількома миготливими світлодіодами або повністю з імітацією інфрачервоного підсвічування, які запитуються від сольових, алкалінових батарейок і навіть сонячної батареї. За формою та можливістю монтажу муляжі робитися так само як і справжні камери. За формою – циліндричні, купольні, класичні. За способом застосування – зовнішні, внутрішні. За способом монтажу - на стіну та стелю.