Умови згоди


1 Основні положення

1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2 Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою.

1.3 При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі "Я прочитав та погоджується з правилами Умови угоди" при оформленні замовлення.

1.4 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар на території України.

1.5 Товар оплачується лише у гривнях.

 

2 Інформація про товари

2.1 Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2 Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3 Вказана на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.4 У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

 

3 Порядок придбання в інтернет-магазині

3.1. Замовлення приймають через інтернет-магазин Super.in.ua.

3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблено по телефону, або оформлено самостійно на Сайті.

3.3. За відсутності товару складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця.

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону.

 

4 Порядок повернення товару

4.1 Покупець має право відмовитися від отриманого товару належної якості протягом чотирнадцяти днів з дати отримання товару, за умови збереження товарного вигляду та споживчих якостей товару. Покупець зобов'язаний повернути товар складу Продавця власним коштом. Продавець повертає Покупцеві вартість оплаченого товару, за вирахуванням витрат, які несе Продавець при поверненні товару, а також різних комісій за переказ коштів протягом десяти робочих днів з дати отримання поверненого товару на свій склад.

4.2 При отриманні товару неналежної якості, Покупець має право вимагати заміни неякісного товару на якісний. Продавець задовольняє вимогу Покупця протягом 30 робочих днів із дати пред'явлення Покупцем письмової рекламації.

 

5 Мета збору персональної інформації користувача

5.1 Персональні дані Користувача Адміністрація сайту інтернет-магазину може використовувати з метою ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення та (або) укладання Договору про купівлю-продаж товару дистанційним способом з інтернет-магазину Super.in.ua.

5.2 Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів інтернет-магазину.

5.3 Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.

5.4 Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

5.5 Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

 

5.7 Повідомлення Користувача інтернет-магазину про стан Замовлення.

5.8 Обробки та отримання платежів.

5.9 Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням інтернет-магазину.

5.10 Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів Інтернет-магазину.

5.11 Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

 

6 Зобов'язання сторін

6.1 Користувач зобов'язаний:

- Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом інтернет-магазину.

- Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

- Після підтвердження замовлення повинен повністю сплатити вартість замовлення у разі способу оплати за передоплатою або при отриманні на Новій Пошті.

- Отримати відправлене замовлення протягом 5 робочих днів.

6.2 Адміністрація сайту зобов'язана:

- Використовувати отриману інформацію виключно з метою, зазначеною у п. 5 Умови угоди.

- Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

- вживати запобіжних заходів для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

- Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення чи запиту Користувача, або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

 

7 Копіювання матеріалів сайту

7.1 Копіювання будь-яких графічних та текстових матеріалів, розміщених на сайті, дозволено виключно з прямим посиланням на джерело Super.in.ua. Порушення авторських прав контролюється та переслідується згідно із законом.